Raimonds Pauls

Nošu grāmata: Raimonds Pauls. 100 POPULĀRĀKĀS UN JAUNĀKĀS DZIESMAS + CD ar fonogrammām

Alt
Nošu grāmata + CD 16,00 €

Grāmatā apkopotas paša komponista izvēlētas dziesmas no „zelta” repertuāra ar dzejnieku Alfrēda Krūkļa, Imanta Ziedoņa, Jāņa Petera, Vizmas Belševicas, Austras Skujiņas, Leona Brieža un citu dzejnieku tekstiem, kā arī pašas jaunākās dziesmas no teātru izrādēm „Sudraba slidas”, ”Marlēna”, „Trubadūrs uz ēzeļa” un „Leo. Pēdējā bohēma”.

Nošu grāmata būs pieejama gan atsevišķi, gan arī īpašā komplektā, kurā ietilpst arī CD ar 20 populāru Maestro dziesmu fonogrammām, jeb instrumentālajiem pavadījumiem. Šis komplekts būs īpaši noderīgs skolu vokālajiem kolektīviem, bērnu ansambļiem, solistiem un ikvienam, kurš šo instrumentālo versiju pavadījumā, šīs dziesmas varēs izpildīt pats.  Šajā CD iekļautas gan tā saucamās „karaoke” versijas, gan arī vairāku pazīstamu izpildītāju ieskaņotās oriģinālās instrumentālās fonogrammas, starp kurām tādu dziesmu pavadījumi kā „Mēmā dziesma”, „Viss nāk un aiziet tālumā”, „Kūko, kūko dzeguzīte”, „Cāļus skaita rudenī” un daudzas citas.

CD pieejamas šādas dziesmu fonogrammas:
1. Viss nāk un aiziet tālumā
2. Muļķe sirds
3. Cāļus skaita rudenī
4. Genoveva
5. Dāvāja Māriņa 
6. Mēmā dziesma
7. Par pēdējā lapa
8. Rasa
9. Par to
10. Somu pirts
11. Tā es tevi mīlēšu
12. Zilie lini
13. Trīs lietas
14. Trīs runči
15.  Trīs vīri
16. Kūko, kūko, dzeguzīte
17. Zilais Karbunkuls
18. Baltā dziesma
19. Laternu stundā
20. Vētra nāk

Grāmatas ievadvārdus rakstījusi muzikoloģe Daiga Mazvērsīte.

Grāmatas dizainu veidojis mākslinieks Guntars Ošenieks. Notis sagatavojusi Juta Bērziņa un pats Maestro. Grāmatas druku nodrošinājusi tipogrāfija EVEKO, kuras vadītājs Egīls Vētra pats ir mūziķis un diriģents un labi apzinās šāda izdevuma nozīmi. 

SKU:
50187
Izdots: 10.01.2014